Az EDUTAX Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Mérlegképes Könyvelő

Feladatok:

  • Könyvelési feladatok teljeskörű ellátása
  • Éves zárások, beszámoló készítése
  • Jogszabályok naprakész ismerete, alkalmazása

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Minimum 2-3 év szakirányú gyakorlat

Előny

  • számlázási területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Barátságos céges kultúra,
  • Stabil munkahely,
  • Cafetéria juttatás,
  • Home office munkavégzési lehetőség,
  • Folyamatos képzések, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: Napi 4-6 órás részmunkaidő

Jelentkezés módja: Pályázatokat a szamvitel@edutax.hu e-mail címre várjuk, bérigény megjelölésével.

2 hozzászólás: “Részmunkaidős mérlegképes könyvelői álláslehetőség az EDUTAX Kft-nél!

  1. Tisztelt Cím!
    Szakmai önéletrajzomat szeretném beadni a meghirdetett álláshirdetésükre

Hozzászólás a(z) Nagyné Gasztonyi Erika bejegyzéshez Válasz megszakítása

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

három + nyolc =