Az EDUTAX Kft. munkavédelmi technikus munkatársat keres.

Feladatok:

  • szabályzatok készítése, aktualizálása
  • vonatkozó jogszabályi változások nyomon követése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel szakmai kérdésekben
  • közreműködés munkabalesetek kivizsgálásában
  • munkavédelmi szakember munkájának segítése

Elvárások:

  • szakirányú OKJ-s végzettség
  • önálló, pontos precíz munkavégzés

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi használati lehetőség

Munkaidő:

  • teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakirányú munkatapasztalat megszerzésének lehetősége
  • barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Győr, alkalmanként belföldi kiküldetés lehetséges

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát takacs.tibor@edutax.hu email címre várjuk.

A megjelölt pozíció a GINOP-5.2.4-16 pályázat keretében került meghirdetésre, így a pozíció betöltésének feltétele:

  • 25 évnél fiatalabb a munkaviszony megkezdésekor
  • iskolarendszerű oktatásban, felnőttoktatás vagy felnőttképzés keretében szerzett, az Országos Képzési Jegyzékben szabályozott szakképesítést, kivéve a 62-es OKJ szintkódú szakképesítéseket
  • felsőfokú végzettséggel vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel nem rendelkezik.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

hat − hat =