Az EDUTAX Kft. mérlegképes könyvelő munkatársat keres.

Feladatok:

  • napi bankszámlakivonatok folyamatos könyvelése, a kapcsolódó egyeztetések elvégzése;
  • könyvelési rendszer meghatározott törzsadatainak karbantartása;
  • beérkező és kimenő számlák, bizonylatok folyamatos kezelése és könyvelése;
  • vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése, kapcsolódó követeléskezelés;
  • részvétel a számlapénzforgalom napi bonyolításában;
  • a feladatkörrel kapcsolatos iratkezelés és – irattározás;
  • a könyvelési vezető által meghatározott egyéb – eseti vagy rendszeres- feladatok ellátása.

Elvárások:

  • szakirányú OKJ-s végzettség
  • önálló, pontos precíz munkavégzés

Munkaidő:

  • teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • barátságos munkahelyi légkör

Előny:

  • könyvelő irodai gyakorlat
  • idegen nyelv kommunikációs és szakmai ismerete

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát takacs.tibor@edutax.hu email címre várjuk.

A megjelölt pozíció a GINOP-5.2.4-16 pályázat keretében került meghirdetésre, így a pozíció betöltésének feltétele:

  • 25 évnél fiatalabb a munkaviszony megkezdésekor
  • iskolarendszerű oktatásban, felnőttoktatás vagy felnőttképzés keretében szerzett, az Országos Képzési Jegyzékben szabályozott szakképesítést, kivéve a 62-es OKJ szintkódú szakképesítéseket
  • felsőfokú végzettséggel vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel nem rendelkezik.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

1 × 4 =