Marketing divízió csapatunkba keresünk marketing szemléletű diákot asszisztensi pozícióra.

Feladatok:

  • online kommunikációs felületek – weboldal, Facebook, Instagram oldal- kezelése, statisztikák készítése
  • hírlevél, DM levél tervezetek készítése, kiküldése
  • árajánlatok bekérése
  • marketing adminisztrációs feladatok ellátása
  • marketing vezető munkájának segítése

Elvárásaink:

  • Microsoft Office -Word, Excel, Power Point, Outlook – ismeretek
  • jó problémamegoldó képesség
  • kommunikatív, önálló, érdeklődő, kreatív személyiség

Előnyt jelent:

  • minimum alapszintű Photoshop tudás
  • marketingszemlélet
  • marketing tanulmányok

 Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő
  • szakmai fejlődés és támogatás
  • konferenciákon, előadásokon való részvétel
  • kellemes munkahelyi környezet
  • versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Győr belváros

Jelentkezés fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével és motivációs levél megküldésével az info@edutax.hu email címre.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

hét + tizennyolc =