Marketing munkatárs pozícióra keressük marketing csapatunk új tagját. Várjuk jelentkezésedet, ha

  • kereskedelem- és marketing alapszakon tanulsz,
  • másod- vagy harmadéves hallgató vagy,
  • nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkezel.

Feladatok:

  • Facebook és Instagram oldalak kezelése, tartalomgenerálás:
    • bejegyzés tervezetek készítése
    • szövegírás
    • kreatív anyagok elkészítése Canva vagy Photoshop programban
  • Fizetett social média hirdetések teljes körű menedzselése
  • Online marketing kampányok tervezése és lebonyolítása
  • Weboldal menedzselés
  • Mailchimp hírlevélküldő rendszer használata
  • Közreműködés komplex marketing stratégiák tervezésében
  • Statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű/ haladó Photoshop/Canva tudás
  • Marketingszemlélet
  • Microsoft Office ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kommunikatív, önálló, érdeklődő, kreatív személyiség
  • Munkaidő: heti 15-25 óra

Amit kínálunk:

  • Céges laptop és okostelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzés és támogatás
  • Kellemes, családias munkahelyi környezet
  • Alkalmanként home office lehetősége, rugalmas munkaidő

Várjuk fényképes önéletrajzodat 2021. február 10-ig, a gaal.viktoria@edutax.hu email címre.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

11 − 10 =